Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Czerwiec 2020

Intencje na inne miesiące

Wtorek, 30 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
O Boże błog. dla Jana z ok. Urodzin
19:00
Boluminek
++ Jana i Wandy Cirkowskich z ok. Imienin oraz zm. z rodz.

Poniedziałek, 29 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Czesławy Ciaciuch w 6 r. śm.
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Niedziela, 28 Czerwca 2020

07:30
Dąbrowa
+ Władysława Sztama z okazji Dnia Ojca
09:00
Boluminek
+ Jana Chruściela z okazji Imienin i Dnia Ojca
10:30
Dąbrowa
1. + Tadeusza Adamskiego z okazji Dnia Ojca i zmarłych z rodziny
2. + Ewy Lisiak (gregorianka)
12:00
Boluminek
1. ++ Lech Jetkowskiego Wiktora Piskor z okazji Dnia Ojca
2. + Krystyny Pobudkiewicz (intencja pogrzebowa)

Sobota, 27 Czerwca 2020

10:00
Boluminek
Uroczystość I Komunii Świętej
17:30
+ Teresy Opaczyk w 13 rocznicę śmierci
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (gregorianka)

Piątek, 26 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (gregorianka)
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (gregorianka)

Czwartek, 25 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (gregorianka)
19:00
Boluminek
++ Józefa Zawiasińskiego 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny

Środa, 24 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (gregorianka)
19:00
Boluminek
1. + Jana Barwińskiego z okazji urodzin, imienin, Dnia Ojca

Wtorek, 23 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (gregorianka)
19:00
Boluminek
+ Jana Graczyka w rocznicę urodzin, imienin i Dnia Ojca

Poniedziałek, 22 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+Andrzeja Wiśniewskiego z okazji Dnia Ojca
19:00
Boluminek
1. + Bożeny Strelau (intencja pogrzebowa)
2. + Ewy Lisiak (gregorianka)

Niedziela, 21 Czerwca 2020

07:30
Dąbrowa
+ Leszka Czuber (int. pogrzeb.)
09:00
Boluminek
++ Marzanny Poczwardowskiej w 5 r. śm. oraz Henryka Muszyńskiego z ok. Dnia Ojca
10:30
Dąbrowa
1) + Hieronima Myszkiera z ok. Dnia Ojca
2) + Ewy Lisiak (greg.)
12:00
Boluminek
1) + Jana Paziewskiego z ok. Im. i Dnia Ojca
2) ++ Genowefy Magiera w 1 r. śm. i Tadeusza oraz Władysławy Meller

Sobota, 20 Czerwca 2020

16:00
Boluminek
ślub Baranowski/Wiwatowska
17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Jana Białobrzeskiego (int. pogrzeb.)

Piątek, 19 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
Dziękczynna z prośbą o Boże błogo. w 1 roczn. ślubu Anny i Bartosza Kościelskich
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Czwartek, 18 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Środa, 17 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
++ Marii i Zenona Mrówka z ok. r. śm.

Wtorek, 16 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Piotra Kaźmierczaka
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Poniedziałek, 15 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Niedziela, 14 Czerwca 2020

07:30
Dąbrowa
++ Kazimierza, Wojciecha i Andrzeja Kwiatkowskich oraz zm. z rodz.
09:00
Boluminek
1) ++ Matyldy Muchewicz i zm. z rodz. Muchewiczów i Kazimierza
2) + Krystyny Pobudkiewicz (int. Magdy, Mateusza i Norberta)
10:30
Dąbrowa
++ Jadwigi Stawskiej z ok. Ur. oraz Genowefy, Władysława i Mariana Korzeneckich
12:00
Boluminek
1) ++ Tadeusza i Janiny Ciesińskich oraz Józefa i Ewy
2) + Ewy Lisiak (greg.)

Sobota, 13 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
++ Jadwigi i Franciszka Cyrankowskich
19:00
Boluminek
1) ++ Krystyny, Ryszarda i Dariusza Leśniak
2) + Ewy Lisiak (greg.)

Piątek, 12 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Jana Jurkiewicza z ok. 7 r. śm.

Czwartek, 11 Czerwca 2020

07:00
Dąbrowa
++ Zdzisława i Zygmunta Ciechackich w 10 r. śm.
08:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)
10:00
Boluminek
1) W intencji Parafian
2) + Genowefy Ziółkowskiej (int. pogrzeb.)

Środa, 10 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Wtorek, 09 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Zdzisława Janika w 3 r. śm.

Poniedziałek, 08 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Ewy Lisiak (greg.)
19:00
Boluminek
+ Ewy Lisiak (greg.)

Niedziela, 07 Czerwca 2020

07:30
Dąbrowa
+ Krystyny Lewickiej z ok. Urodzin
09:00
Boluminek
++ Bogumiły Domżalskiej z ok. Dnia Matki oraz Mieczysława i Krzysztofa
10:30
Dąbrowa
+ Genowefy Myszkier z ok. Dnia Matki
12:00
Boluminek
++ Olesławy, Józefa i Jana Kupiec

Sobota, 06 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
W intencji Róż Różańcowych
19:00
Boluminek
++ Urszuli Wiśniewskiej w 17 r. śm. i Zygmunta

Piątek, 05 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
W intencji czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
19:00
Boluminek
+ Leszka Kłody

Czwartek, 04 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
++ Janusza Błaszaka w 1 r. śm., Weroniki, Józefa i Szymona Kuczyńskiego
19:00
Boluminek
+ Dawida Kłody

Środa, 03 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Stanisławy Jaworskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Zbigniewa Drążyk w 2 r. śm.

Wtorek, 02 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
1) + Stanisławy Jaworskiej (greg.)
2) + Kazimiery Gwizdały (int. pracowników szkoły w Dąbrowie Chełmińskiej)
19:00
Boluminek
++ Franciszka i Kazimierza Szczukowskich

Poniedziałek, 01 Czerwca 2020

17:30
Dąbrowa
+ Stanisławy Jaworskiej (greg.)
19:00
Boluminek
O Boże błogosław. dla Franciszka z ok. Urodzin

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001