Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Czerwiec 2021

Intencje na inne miesiące

Środa, 30 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
++ Krystyny w 10 r. śm. oraz Elżbiety w 3 r. śm.
19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Wtorek, 29 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Czesławy Ciaciuch w 7 r. śm.
19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Poniedziałek, 28 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Heleny i Teofila Kamińskich

Niedziela, 27 Czerwca 2021

07:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
09:00
Boluminek
1) ++Janiny i Tadeusza Ciesińskich oraz Józefa i Ewy
2) + Jana Szramkowskiego
10:30
Dąbrowa
+ Lecha Głowackiego w r. śm.
12:00
Boluminek
1) ++ Genowefy i Henryka Syroskich
2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i zdrowie w 90 r. Ur. Urszuli Kociniewskiej

Sobota, 26 Czerwca 2021

16:00
Boluminek
Dziękczynna z ok. 11 r. święceń Ks. Bartosza i kapłanów z jego rocznika z prośbą o Boże błog.
17:00
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
+ Ludwiki Ciechackiej (int. Wiesławy i Czesława Ciechackich)

Piątek, 25 Czerwca 2021

08:00
Dąbrowa
Dziękczynna za zakończony rok szkolny kl. IV-VII z prośbą o Boże błog. dla uczniów i nauczycieli na czas wakacji
09:00
Dąbrowa
Dziękczynna za zakończony rok szkolny kl. I-III z prośbą o Boże błog. dla uczniów i nauczycieli na czas wakacji
17:00
Boluminek
Ślub Palpuchowski/Woźniak
17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Haliny i Ludwika Młodeckich

Czwartek, 24 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
1) Dziękczynna za zakończony rok szkolny kl. VIII z prośbą o Boże błog. dla uczniów i nauczycieli na czas wakacji
2) + Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
1) + Janiny Zakurzewskiej z ok. Im.
2) + Jana Szramkowskiego i zm. z rodz.

Środa, 23 Czerwca 2021

09:00
Boluminek
W intencji wdów i wdowców
16:30
Boluminek
1) W intencji małżeństw i rodzin
2) + Alicji Henke (greg.)
17:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.
19:00
Boluminek
1) + Jana Graczyka z ok. Ur., Im. i Dnia Ojca
2) + Stefanii Wiśniewskiej (int. pogrzeb.)

Wtorek, 22 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
++ Wandy i Józefa Kuligowskich
19:00
Boluminek
1) W intencji małżeństw i rodzin
2) + Alicji Henke (greg.)

Poniedziałek, 21 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Walerii, Władysława i Jana Woźniak, Jerzego Kopczyńskiego i Janusza Szymandery

Niedziela, 20 Czerwca 2021

07:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
09:00
Boluminek
1) + Jana Paziewskiego z ok. Im. i Dnia Ojca
2) ++ Marzanny Poczwardowskiej w r. śm. i Henryka Muszyńskiego z ok. Dnia Ojca
10:30
Dąbrowa
+ Jana Chruściela z ok. Im. i Ur.
12:00
Boluminek
++ Lecha Jetkowskiego i Witolda Piskora z ok. Dnia Ojca

Sobota, 19 Czerwca 2021

16:00
Dąbrowa
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Krystyny i Leszka Kirchner z okazji 50 r. ślubu
19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Piątek, 18 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
+ Jana Barwińskiego z ok. Ur., Im. i Dnia Ojca

Czwartek, 17 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
++ Heleny i Teofila Kamińskich
19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Środa, 16 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Stefana Muchewicza i Marii

Wtorek, 15 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
W 20 r. ślubu z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Sylwii i Pawła Szóstakowskich oraz dla całej rodziny

Poniedziałek, 14 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
1) O zdrowie dla Roberta
2) + Przemysława Siwka w 1 r. śm.

Niedziela, 13 Czerwca 2021

07:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
09:00
Boluminek
+ Stefana Muchewicza (int. Rady Parafialnej)
10:30
Dąbrowa
++ Heleny i Teofila Kamińskich
12:00
Boluminek
+ Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego

Sobota, 12 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
+ Mariana Krężel

Piątek, 11 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
++ Heleny i Teofila Kamińskich
19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Czwartek, 10 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Wiesława i Edmunda Godlewskich oraz Wiktorii i Franciszka Falaszek

Środa, 09 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
1) + Jana Katlewskiego w 50 r. śm.
2) + Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Zdzisława Janik i zm. z rodz.

Wtorek, 08 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Teofila i Heleny Kamińskich

Poniedziałek, 07 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
1) + Janusza Chełmowskiego (int. pogrzeb.)
2) + Krystyny Lewickiej z ok. Ur.

19:00
Boluminek
+ Alicji Henke (greg.)

Niedziela, 06 Czerwca 2021

07:30
Dąbrowa
+ Ludwiki Ciechackiej (int. pogrzeb.)
09:00
Boluminek
1) + Teofila Kamińskiego
2) O zdrowie i Boże błog. dla Jerzego Kociniewskiego w 80 r. Ur.
10:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
12:00
Boluminek
++ Aleksandry w 7 r. śm. i Stanisława Błaszkiewicz

Sobota, 05 Czerwca 2021

16:30
Dąbrowa
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Sabiny i Adama Lentków w 50 r. ślubu
17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
O zdrowie i Boże błog. dla członkiń Żywego Różańca, a dla zmarłych o radość wieczną

Piątek, 04 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
19:00
Boluminek
O zdrowie i Boże błog. dla członkiń Żywego Różańca, a dla zmarłych o radość wieczną

Czwartek, 03 Czerwca 2021

07:00
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
08:00
Boluminek
1) + Zbigniewa Drążyka w 3 r. śm.
2) + Gabrieli Morgut (int. pogrzeb.)
10:00
Boluminek
W intencji Parafian

Środa, 02 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)
19:00
Boluminek
++ Zofii Rudnickiej z ok. Ur. i zm. rodziców oraz Jana Szramkowskiego

Wtorek, 01 Czerwca 2021

17:30
Dąbrowa
+ Alicji Henke (greg.)

19:00
Boluminek
+ Anny Strzępek (int. brata z żoną)

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001