Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Październik 2021

Intencje na inne miesiące

Niedziela, 24 Października 2021

07:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
09:00
Boluminek
+ Andrzeja Majcherka z ok. Ur.
10:30
Dąbrowa
++ Rodziców Czesławy i Franciszka Piórkowskich, Weroniki i Stanisława Syrockich
12:00
Boluminek
+ Romana Góreckiego w 1 r. śm.

Sobota, 23 Października 2021

16:00
Boluminek
+ Elżbiety Meller (int. chrześniaczki Marii z mężem)
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Piątek, 22 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Stefana Misiaka w 26 r. śm. i zm. z rodz.

Czwartek, 21 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Marii Najdowskiej (int. rodziny Budys)

Środa, 20 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Marii, Zdzisława i Stanisława Malando

Wtorek, 19 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Bernadety Syrockiej w 20 r. śm. i Konrada
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Poniedziałek, 18 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Leszka Midury i zm. z rodz.

Niedziela, 17 Października 2021

07:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
09:00
Boluminek
++ Janiny i Tadeusza Ciesińskich
10:30
Dąbrowa
++ Elżbiety Meller (int. córki Danuty, wnuka Mikołaja i zięcia Łukasza)
12:00
Boluminek
++ Genowefy i Romana Wojciechowskich oraz Stanisława Grybel z ok. Urodzin

Sobota, 16 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Edwarda Berezy z ok. Imienin oraz rodziców Szczukowskich i braci

Piątek, 15 Października 2021

16:00
Boluminek
+ Łukasza Zakurzewskiego z ok. Urodzin
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Czwartek, 14 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Bolesława i Władysławy Drążyk oraz Eugeniusza i Zofii Jasieckich
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Środa, 13 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Stanisława Pudo w r. śm.

Wtorek, 12 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
Dziękczynna w 30 r. ślubu i 19 r. Urodzin

Poniedziałek, 11 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Czesława Maćkowskiego w 1 r. śm.

Niedziela, 10 Października 2021

07:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)
09:00
Boluminek
++ Mieczysława Babkiewicza i Dariusza
10:30
Dąbrowa
+ Anny Kaplarnej w 1 r. śm.
12:00
Boluminek
1) Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Krystyny i Jana oraz dla całej rodz.
2) + Romany Witek (int. pogrzeb.)

Sobota, 09 Października 2021

16:00
Boluminek
+ Mirosławy Romanowskiej (int. pogrzeb.)
17:30
Dąbrowa
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Andrzeja w 25 r. ślubu

Piątek, 08 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Heleny i Teofila Kamińskich
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Czwartek, 07 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Stefana Muchewicza i zm. z rodz.
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Środa, 06 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Władysławy i Mariana Sobackich, zm. z rodz. i Zbigniewa Mroczkowskiego
17:30
Dąbrowa
++ Joanny Kunke w 19 r. śm. i zm. z rodz. Puzacz

Wtorek, 05 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Wiktorii Falaszek w r. śm. i Franciszka
17:30
Dąbrowa
+ Dawida Kłody z ok. Ur.

Poniedziałek, 04 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Ludwiki, Jana i Krzysztofa Waliszewskich
17:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich (greg.)

Niedziela, 03 Października 2021

07:30
Dąbrowa
++ Kunegundy i Antoniego Marcińskich(greg.)
09:00
Boluminek
++ Heleny i Teofila Kamińskich
10:30
Dąbrowa
++ Krystyny, Józefa i Sławomira Kopiszków
12:00
Boluminek
++ Ludwiki i Jana Waliszewskich

Sobota, 02 Października 2021

16:00
Boluminek
+ Stanisława Tomaszewskiego (int. pogrzeb.)

17:30
Dąbrowa
1) W int. Róż Różańcowych
2) + Elżbiety Meller (int. siostrzeńców Gosi i Marka)

Piątek, 01 Października 2021

16:00
Boluminek
++ Alojzego Pobudkiewicza w 10 r. śm. i zm. z rodz.
17:30
Dąbrowa
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001