Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Listopad 2021

Intencje na inne miesiące

Wtorek, 30 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Andrzeja Majcherka z ok. Imienin
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Poniedziałek, 29 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Krystyny Lewickiej w 10 r. śm. i Elżbiety Wilkowskiej w 3 r. śm.

Niedziela, 28 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
09:00
Boluminek
1) ++ Rafała Sucharskiego w 5 r. śm. i Stefana Orłowskiego
2) ++ Krystyny, Józefa i Sławomira Kopiszków
10:30
Dąbrowa
++ Krystyny i Henryka Kuza oraz Małgorzaty
12:00
Boluminek
SUMA ODPUSTOWA – w intencji Parafian

Sobota, 27 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
W intencji Parafian

Piątek, 26 Listopada 2021

16:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Czwartek, 25 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Genowefy Ziółkowskiej w 90 r. Ur. i Edmunda
17:30
Dąbrowa
++ Rozalii i Mariana Kwiatkowskich

Środa, 24 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Wtorek, 23 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
W intencji Parafian

Poniedziałek, 22 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Łakowskiego (int. pogrzeb.)
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Niedziela, 21 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
W intencji Parafian
09:00
Boluminek
1) O Boże błog. dla Weroniki z ok. Urodzin
2) + Reginy Szramkowskiej (int. pogrzeb.)
10:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
12:00
Boluminek
++ Romana Wojciechowskiego z ok. 3 r. śm. i Genowefy

Sobota, 20 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Przemysława Siwka w 1 r. śm., rodziców Barbary w 14 r. śm. i Eugeniusza w 5 r. śm.
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Piątek, 19 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
W intencji Parafian

Czwartek, 18 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Henryka Tantlewicza (int. pogrzeb.)

Środa, 17 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Elżbiety Hanelt

Wtorek, 16 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Jana Graczyka w 4 r. śm.
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)

Poniedziałek, 15 Listopada 2021

16:00
Boluminek
+ Tadeusza Olszewskiego (greg.)
17:30
Dąbrowa
W intencji Parafian

Niedziela, 14 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
++ Stefana Czajkowskiego w 20 r. śm. i Urodzin oraz braci i rodziców z obojga stron
09:00
Boluminek
+ Teofila Kamińskiego
10:30
Dąbrowa
++ Czesława Kołona i Jana Grocholi
12:00
Boluminek
+ Zofii Powodzińskiej (int. chrześniaka Dionizego i Ewy Musiał)

Sobota, 13 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Romany i Stanisława Witek
17:30
Dąbrowa
++ Edmunda i Jacka Tabaczyk

Piątek, 12 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Jana i Reginy Szramkowskiej
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Śliwińskiego (int. pogrzeb.)

Czwartek, 11 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
++ Krystyny i Józefa Galant
09:00
Boluminek
++ Stefani i Zdzisława Wiśniewskich, Marty i Tadeusza Cichowiczów oraz Teodora
10:30
Dąbrowa
++ Za poległych i pomordowanych w obronie naszej Ojczyzny
12:00
Boluminek
+ Marcina Gorzkiewicza

Środa, 10 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Rodziców Elżbiety i Jana Halapacz
17:30
Dąbrowa
+ Leszka Wojciechowskiego w 6 r. śm.

Wtorek, 09 Listopada 2021

16:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
W intencji Parafian

Poniedziałek, 08 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Władysława Lisiak i Karoliny oraz Jana Romanowskich
17:30
Dąbrowa
+ Jolanty Lipińskiej z ok. pogrzebu (int. córki Moniki, syna Łukasza, Kuby i Bartka)

Niedziela, 07 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
O Boże błog. dla Teresy i Michała Pokora z ok. 14 r. ślubu oraz dla synów
09:00
Boluminek
++ Jana Chruściela, Leona i Józefa Rudnickich
10:30
Dąbrowa
+ Elżbiety Meller (int. siostry Barbary)
12:00
Boluminek
1) ++ Anny i Henryka Lewandowskich w 26 r. śm. Henryka
2) ++ Stanisławy i Władysława Bukowskich, Stanisławy i Waleriana Pałczyńskich

Sobota, 06 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Ryszarda, Krystyny i Dariusza, Brunona i Marii Leśniak
17:30
Dąbrowa
W int. Róż Różańcowych

Piątek, 05 Listopada 2021

16:00
Boluminek
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Zakurzewskiego

Czwartek, 04 Listopada 2021

16:00
Boluminek
++ Aleksandra Krause, Zbigniewa Bajerskiego i rodziców z obojga stron
17:30
Dąbrowa
+ Salomei Katlewskiej i zm. z rodz.

Środa, 03 Listopada 2021

16:00
Boluminek
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Ireny Janickiej z ok. 90-tej r. Ur.
17:30
Dąbrowa
+ Elżbiety Pałaszewskiej w 3 r. śm. (z d. Dańskiej)

Wtorek, 02 Listopada 2021

09:00
Boluminek
+ Ludwiki Ciechackiej (int. Beaty i Krzysztofa Ciechackich)
16:00
Boluminek
++ Wiesława i Edmunda Godlewskich oraz Wiktorii i Franciszka Falaszek
17:30
Dąbrowa
++ Marianny, Pawła i Zdzisława Marchwickich

Poniedziałek, 01 Listopada 2021

07:30
Dąbrowa
++ Andrzeja, Henryka i Mariannę Pieńczewskich oraz zm. z rodziny
09:00
Boluminek
1) ++ Janiny Zakurzewskiej, Łukasza i zm. z rodz.
2) + Ryszarda Górkę w 1 r. śm. (int. chrześniaka z rodz.)
10:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.
12:00
Boluminek
1) W int. Parafian
2) ++ Stefanii Chacińskiej w 17 r. śm., Stanisława, Antoniego i Józefa oraz zm. z rodz.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001