Niedziela, 22 Kwietnia 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkanocy.

1. Dzisiaj, w niedzielę Dobrego Pasterza, modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej. Prosimy Boga, aby dodał odwagi młodym ludziom, by ochotnie i całym sercem odpowiedzieli na zaproszenie Pana Jezusa: „Pójdź za mną”. Pamiętajmy w naszych modlitwach także o kapłanach posługujących w naszej parafii i z niej pochodzących.
Sobota, 31 Marca 2018 r.

Życzenia Księży Biskupów na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Drodzy diecezjanie! Umiłowani w Chrystusie siostry i bracia!

Sobota, 31 Marca 2018 r.

Życzenia kapłanów posługujących w Parafii z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa Ks. Proboszcz Tadeusz Myszk wraz z Ks. Wikariuszem i Ks. Aleksandrem składa Kochanym Parafianom i Miłym Gościom najserdeczniejsze życzenia, aby Jezus Chrystus - Pan Życia i Śmierci, wlał radość tam, gdzie troski i smutek wydają się nie do przezwyciężenia, by rozpalił na nowo wiarę, że można podnieść się z każdego upadku, a swoim błogosławieństwem prowadził nas w czasie pracy, gdy odpoczywamy i spotykamy się z tymi, których kochamy. Wesołego Alleluja!

(.....)
Czwartek, 15 Lutego 2018 r.

Zbiórka skarpetek dla dzieci onkologicznych

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

Dni powszednie i święta zniesione

Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001