Parafia pw. św. Wojciecha i św. Katarzyny
W BOLUMINKU

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkiego Postu

Niedziela, 25 Lutego 2024 r.

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 2024

3 – 6 marca 2024r.

Niedziela (3 marca)
7.30 i 10.30 – Msza św. rozpoczynająca rekolekcje w Dąbrowie
9.00 i 12.00 - Msza św. rozpoczynająca rekolekcje w Boluminku
Po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i młodzieży.


Poniedziałek, Wtorek, Środa (4-6 marca)
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – DĄBROWA
8.00 – 9.30 – SP kl. VII i VIII
10.00 – 11.15 – SP kl. I-III oraz „0”
11.55 – 13.25 – SP kl. IV-VI


Poniedziałek, Wtorek, Środa (4-6 marca)
DLA DOROSŁYCH
16.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Boluminku
17.30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną w Dąbrowie

SPOWIEDŹ ŚW. PODCZAS NABOŻEŃSTW
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Poniedziałek, 01 Stycznia 2024 r.

PORZĄDEK KOLĘD 2023/2024 II CZĘŚĆ - DO KOŃCA

14.01.2024 r. /niedziela/
1) Dąbrowa – Blok I, ul. Bazowa 43, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – Blok II, ul. Bazowa 41, od godz. 15.30;

15.01.2024 r. /poniedziałek/
1) Dąbrowa – Blok III, ul. Bazowa 39 + ul. Przemysłowa, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – Blok IV, ul. Bazowa 37, od godz. 15.30;

16.01.2043 r. /wtorek/
1) Dąbrowa – ul. Chełmińska – od p. Rybków, ul. Fermowa, ul. Gajowa,
od godz. 14.00;
2) Dąbrowa Wybudowania – ul. Szkolna i ulice przyległe + część
ul. Otowickiej, od godz. 14.00;

17.01.2024 r. /środa/
1) Janowo I – od p. Brążkiewicz do p. Bulińskich, od godz. 14.00;
2) Janowo II – od p. Adamskich do p. Grzegorowskich, od godz. 14.00;

18.01.2024 r. /czwartek/
1) Janowo III – od p. Lewandowskich do p. Klarkowskich, od godz. 14.00;
2) Janowo IV – od p. Kociniewskich do p. Junkiewicz, od godz. 14.00;

19.01.2024 r. /piątek/
1) Dąbrowa – ul. Dworcowa, część ul. Wyzwolenia, od godz. 14.00;
2) Dąbrowa - ul. Leśna i ul. Świerkowa, od godz. 15.00;

20.01.2024 r. /sobota/
1) Otowice III – ul. Otowicka, ul. Konwaliowa, ul. Storczykowa
od p. Kryszewskich do p. Wawak – od godz. 10.00;
2) Wałdowo Dolne – Dolina Mgieł, Zacisze, Urocza, Leśny Zakątek, Leśna, część Długiej – od godz. 10.00;

21.01.2024 r. /niedziela/
1) Dąbrowa – od p. Fons, ul. Pogodna, część ul. Weterynaryjnej,
ul. Toruńskiej, od godz. 15.00;
2) Dąbrowa – ul. Spokojna i ul. Brzozowa, od godz. 15.00;

22.01.2024 r. /poniedziałek/
1) Boluminek + Gierkowo, od godz. 14.00;
2) Boluminek – od panów Cirkowskich do p. Mrugałów, od godz. 14.00;

23.01.2023 r. /wtorek/
1) Dąbrowa – Linie, od godz. 14.00;






Piątek, 22 Grudnia 2023 r.

PORZĄDEK KOLĘD 2023/2024 - I CZĘŚĆ

29.12.2023 r. /piątek/
1) Bolumin I od p. Wojciechowskich do p. Barczyńskich, od godz. 14.00;
2) Bolumin II od p. Poboży do p. Hill, od godz. 14.00;

30.12.2023 r. /sobota/
1) Nowy Bolumin od p. Ławkowskich do p. Zakurzewskich, od godz. 12.00;
2) Wałdowo I – ul. Osiedlowa lewa strona, ul. Ogrodowa i ul. Stawowa
– od p. Bulińskich do p. Nowickich, od godz. 12.00;

02.01.2024 r. /wtorek/
1) Wałdowo II a – ul. Osiedlowa prawa strona, ul. Wyzwolenia i ul. Sosnowa – od p. Woźniak do p. Abramczyk + ul. Świerkowa, od godz. 15.00;
2) Wałdowo II b – ul. Osiedlowa prawa strona, ul. Parkowa – od p. Tomczak do p. Trzeciak, od. godz. 15.00;

03.01.2024 r. /środa/
1) Wałdowo III – ul. Długa obie strony – od p. Ścieżków do p. Drążyk,
od godz. 15.00.
2) Wałdówek – ul. Kwiatowa, ul. Strażacka, Zakątek – od p. Walkowiak,
od godz. 15.00;

04.01.2024 r. /czwartek/
1) Wałdowo IV – ul. Długa, od p. Ławkowskich do Szkoły, od godz. 15.00;
1) Wałdowo V – od. p. Magoń do p. Syrockich i ul. Izbicka, od godz. 15.00;

05.01.2024 r. /piątek/
1) Dąbrowa – ul. Bydgoska prawa strona od p. Zawadzińskich (nr. 31)
i ul. Sportowa, od godz. 15.00;
2) Dąbrowa – ul. Bydgoska prawa strona od Wawerek do p. Leba,
od godz. 15.00;

06.01.2024 r. /sobota/
1) Dąbrowa – ul. Bydgoska lewa strona od p. Plucińskiej do Starej Szkoły,
od godz. 15.00;
2) Dąbrowa – ul. Rydygiera, ul. Bydgoska do p. Człapów i ul. Kamienna,
od godz. 15.00;

07.01.2024 r. /niedziela/
1) Dąbrowa – ul. Ptasia, ul. Słoneczna i ul. Orla, od godz. 15.00;
2) Dąbrowa – ul. Jastrzębia i ul. Jaskółcza, od godz. 15.00;

08.01.2024 r. /poniedziałek/
1) Otowice I – od p. Lofek do p. Krause + część ul. Szkolnej + ul. Bukowa,
od godz. 15.00;
2) Otowice II – od p. Ginter do p. Zawiasińskich, od godz. 15.00;

09.01.2043 r. /wtorek/
1) Dąbrowa – ul. Młyńska i ul. Rzemieślnicza – do p. Kubas, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od p. Nowak do p. Liponogów,
od godz. 15.30;

10.01.2024 r. /środa/
1) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza - od p. Kwiatkowskich do p. Kłodów i część
ul. Wyzwolenia do p. Pudo, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza - od p. Bukowskich do pani Frukacz
i część ul. Wyzwolenia (numery), od godz. 15.30;

11.01.2024 r. /czwartek/
1) Dąbrowa – ul. Strażacka, ul. Modrakowa, ul. Rzemieślnicza od p. Król
do p. Keep, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – ul. Targowa i ul. Malinowa oraz przyległe, od godz. 15.30;

12.01.2024 r. /piątek/
1) Dąbrowa - ul. Nowa, ul. Weterynaryjna, ul. Jasna, ul. Kręta, ul. Rysia,
od godz. 15.00;
2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza - od p. Zielińskich i ul. Cicha, od godz. 15.00

13.01.2024 r. /sobota/
1) Dąbrowa – ul. Bazowa prawa strona od starego posterunku Policji
- do p. Szwarackich, ul. Wesoła i część ul. Konwaliowej, od godz. 11.00;
2) Dąbrowa – ul. Bazowa lewa strona - od p. Lentków do p. Kołodziej
i ul. Krótka, od godz. 11.00;

14.01.2024 r. /niedziela/
1) Dąbrowa – Blok I, ul. Bazowa 43, od godz. 15.30;
2) Dąbrowa – Blok II, ul. Bazowa 41, od godz. 15.30;

Wszystkie aktualności

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001