Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek wielkanocny

Niedziela, 31 Marzec 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na Poniedziałek wielkanocny

1. Celebracja Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę. W tym czasie każdego dnia celebrujemy wydarzenia wielkanocne. Oktawa wielkanocna zakończy się w przyszłą niedzielę Uroczystością Miłosierdzia Pańskiego, którą ustanowił papież Jan Paweł II.

2. We wtorek przypada rocznica śmierci św. Jana Pawła II (2005 r.); w tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami.

3. Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy przygotowali nasze świątynie na przeżycie Świąt przez sprzątanie i dekorowanie. Za przygotowanie Grobu Pańskiego panom – Zdzisławowi Bukowskiemu, Wojciechowi Człapie, Władysławowi Rucińskiemu. Pani Beacie Pachocie i p. Irenie Prawdzik za ułożenie kwiatów przy Grobie Pańskim oraz w kościele w Dąbrowie. Za sprzątanie paniom Marii Koener, Teresie Zielińskiej, Marii Chabowskiej, Renacie Midura, Janinie i Małgorzacie Bieżuńskim. Serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy bardzo za ofiary złożone na kwiaty oraz przyniesione do Grobu Pańskiego, a państwu Teresie i Mikołajowi Bryczkowskim z Otowic za piękny bukiet róż. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękujemy naszej scholii i państwu Katarzynie i Andrzejowi Haliniak, Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu organiście i panom strażakom za pełnienie warty przy grobie. Serdeczne Bóg zapłać!

4. Cieszymy się bardzo, że rozpoczęły się prace konserwatorskie na sklepieniu kościoła w Boluminku.

5. Od jutra Msze św. w Boluminku o godz. 19.00.