08.01.2019 r. /wtorek/

1) Bolumin I – od p. Wojciechowskich do p. Barczyńskich, od godz. 15.30;

2) Bolumin II – od p. Poboży do p. Hill, od godz. 15.30.

 

09.01.2019 r. /środa/

1) Nowy Bolumin – od p. Ławkowskich do p. Zakurzewskich, od godz. 12.00;

2) ul. Targowa + ul. Malinowa, od godz. 15.30.

 

10.01.2019 r. /czwartek/

 

1) Wałdowo I ul. Osiedlowa lewa strona + ul. Ogrodowa + ul. Stawowa
– od p. Bulińskich do p. Nowickich, od godz. 14.00;

 

2) Wałdowo III – ul. Długa obie strony – od p. Ścieżków do p. Drążyk
+ p. Babkiewicz, od godz. 15.30.

 

11.01.2019 r. /piątek/

 

1) Wałdowo IIa – ul. Osiedlowa prawa strona i ul. Sosnowa – od p. Wożniak
do p. Abramczyk, od godz. 14.00;

 

2) Wałdowo II – ul. Osiedlowa prawa strona + ul. Parkowa do p. Trzeciak,
od. godz. 15.00.

 

12.01.2019 r. /sobota/

1) Dąbrowa – ul. Bazowa lewa strona – od p. Lentka do p. Kołodziej,
od godz. 11.00;

 

Dąbrowa – ul. Bazowa prawa strona – od p. Fiałkowskich do p. Szwarackich,
od godz. 11.00.

 

13.01.2019 r. /niedziela/

 

1) Dąbrowa – ul. Ptasia + ul. Słoneczna, od godz. 15.00;

 

2) Dąbrowa – ul. Ptasia + ul. Jaskółcza + ul. Orla + ul. Jastrzębia, od godz. 15.00.

 

14.01.2019 r. /poniedziałek/

 

1) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od p. Bukowskich do pani Frukacz, od godz.15.30;

2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od p. Kwiatkowskich do p. Kłoda + ul. Wyzwolenia, od godz. 15.00

 

15.01.2019 r. /wtorek/

 

1) Otowice I – od p. Lofek do p. Krause, od godz. 14.00;

2) Otowice II – od p. Ginter do p. Zawiasińskich, od godz. 14.00

 

16.01.2019 r. /środa/

 

1) Boluminek + Gierkowo, od godz. 13.00;

2) Boluminek – od p. Cirkowskich do p. Mrugałów, od godz. 14.00.

 

21.00 – APEL JASNOGÓRSKI w Dąbrowie

 

17.01.2019 r. /czwartek/

 

1) Dąbrowa – ul. Nowa + ul. Weterynaryjna, od godz. 15.00

2) Dąbrowa – ul. Rysia + ul. Jasna – do p. Misiak, od godz. 15.00.

 

18.01.2019 r. /piątek/

 

1) Otowice III – ul. Otowicka + ul. Konwaliowa + ul. Storczykowa – od p. Kryszewskich do p. Wawak, od godz. 14.00;

2) Linie, od godz. 14.00.

 

19.01.2019r. /sobota/

 

1) Dąbrowa – ul. Chełmińska pr. strona od p. Rybków + ul. Fermowa + ul. Gajowa + ul. Łąkowa, od godz. 11.00;

2) Dąbrowa wybudowania + ul. Szkolna + ul. przyległe, od godz. 11.00.

 

20.01.2019 r. /niedziela/

 

1) Dąbrowa – ul. Strażacka, ul. Modrakowa, ul. Rzemieślnicza od p. Król do p. Keep, od godz. 15.00;

2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od. p. Zielińskich + ul. Cicha, od godz. 15.00.

21.01.2019 r. /poniedziałek/

 

1) Dąbrowa – ul. Strażacka – od p. Fons + ul. Pogodna + część ul. Weterynaryjnej i część ul. Toruńskiej, od godz. 14.00;

2) Dąbrowa – ul. Toruńska – od p. Tomaszewskich + ul. Spokojna + ul. Brzozowa, od godz. 15.00.

 

22.01.2019 r. /wtorek/

 

1) Wałdowo IV – ul. Długa, od p. Ławkowskich do Szkoły, od godz. 14.00;

2) Wałdówek – ul. Kwiatowa, ul. Strażacka, Zakątek – od p. Walkowiak do p. Szramkowskich, od godz. 14.00.

 

23.01.2019 r. /środa/

 

1) Wałdowo V – od. p. Magoń do p. Syrockich, od godz. 12.00;

2) Dąbrowa – ul. Bydgoska od dawnego mieszkania pani Kubas do p. Kańczewskich + ul. Rydygiera, od godz. 15.30.

 

24.01.2019 r.

1) Wałdowo Dolne – od godz. 12.00