1. W tym tygodniu w liturgii czcimy: w piątek – Święto Szymona i Judy Tadeusza, apostołów
2. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Świątynia jest znakiem Boga i miejscem naszego z Nim spotkania, w której udziela nam swoich darów: wysłuchuje modlitw, obdarza miłosierdziem i karmi Ciałem swojego Syna. Ta świątynia jest znakiem naszej wiary i naszym wspólnym domem. Przede wszystkim pamiętajmy jednak, że nasze serca są żywą świątynią Boga.
3. Trwa miesiąc październik, w którym gromadzimy się na modlitwie różańcowej w łączności z Mszami Świętymi w Boluminku o 16 i Dąbrowa 17.30. Wypraszajmy przez tę modlitwę nawrócenie dla siebie, naszych rodzin i dla świata.
4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Przy porządkowaniu grobów pamiętajmy o segregowaniu śmieci.
5. Pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy stronę internetową naszej parafii www.parafia-boluminek.pl, którą stopniowo będziemy rozbudowywać. Oprócz informacji dotyczących historii parafii, ważnych aktualnych wydarzeń, będą podawane ogłoszenia parafialne i intencje mszalne na bieżący tydzień. Jest również zakładka dotycząca naszego cmentarza. W związku z tym chcielibyśmy uzyskać potwierdzenie odnośnie dokonanych rezerwacji miejsc na naszym cmentarzu. Prosimy uczynić to bezpośrednio w zakrystii lub biurze parafialnym. Przy okazji przypominamy, że biuro parafialne czynne jest codziennie oprócz niedzieli po Mszach Świętych w Boluminku w okresie letnim o 19.00 a w zimowym o 16.00, oraz przez cały rok po Mszy o 17.30 w Dąbrowie.
6. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek przeznaczona dla głodujących z Afryki.