1. We wtorek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórzystów, organistów i muzyki kościelnej. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich zaangażowanych w piękno śpiewu liturgicznego oraz grę na organach kościelnych zarówno żyjących jak i zmarłych.
  2. W tym tygodniu w liturgii czcimy ponadto: w poniedziałek – Ofiarowanie NMP; w czwartek świętych męczenników Andrzeja Dun-Lac i Towarzyszy; w sobotę św. Andrzeja Apostoła.
  3. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu – rozpoczęcie nowego roku liturgicznego, czasu oczekiwania na nadejście Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela. Począwszy od przyszłej niedzieli w ciągu tygodnia będziemy spotykać się na Mszy Św. roratniej.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w naszej parafii ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Suma o godz. 12.00. W sobotę spowiedź św. w Boluminku i Dąbrowie od 16.00 – 16.30. Po spowiedzi Msze święte.
  5. W piątek odpust w Nawrze o godz. 17.00
  6. W czwartek, 24 XI, badanie wzroku i pomiaru ciśnienia śródgałkowego w Przychodni w Dąbrowie w godz. 9.00-11.00. Wcześniej należy się zarejestrować.
  7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele w Boluminku spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną.
  9. Dzisiaj kolekta na WSD w Toruniu.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Prosimy skorzystać z prasy wystawionej pod chórem.