1. Chrystus, jak ten siewca z przypowieści, każdego dnia w glebę naszych serc wsiewa ziarno słowa Bożego. Warto zastanowić się nad dzisiaj usłyszaną Ewangelią i zapytać siebie samego, jakiego rodzaju glebą jesteśmy my sami?
  2. Trzeba również uświadomić sobie, że słowo Boże nie tylko jest dla nas głoszone w liturgii mszalnej, ale i my sami możemy zagłębiać się w lekturze Pisma Świętego, a także korzystając z prasy katolickiej – odnosić je do codziennego życia.
  3. Dzisiaj odpust parafialny ku czci św. Michała w Grzybnie. Suma o godz. 12.00.
  4. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali: w poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa; w środę – św. Wincentego a Paulo; w czwartek – św. Wacława; w piątek – św. Hieronima.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Od października Msze św. w ciągu tygodnia w Boluminku o godz. 16.00. Natomiast Msze św. niedzielne pozostają bez zmian.
  7. Dziękujemy bardzo Panom Strażakom za oczyszczenie rynien kościoła w Dąbrowie; p. Gratkowskiemu za podklejenie dachówek i p. Wiesławowi Żmijewskiemu za użyczenie podnośnika.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Benona Szwarackiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.