1. Bóg stawia na naszej drodze różnych ludzi zarówno dobrych, jak i złych. Spotkanie z nimi jest nam potrzebne Pan do tego, abyśmy mogli osiągnąć życie wieczne.

2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną i podejmujemy modlitwę zarówno w intencji tych, którzy głoszą słowo Boże, jak i tych, którzy go słuchają. Zachęcamy, aby dzieło misyjne Kościoła wesprzeć także naszymi ofiarami.

3. Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do sakramentu I Komunii św. po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku.

4. W najbliższą sobotę 28 października br. o godz. 10.00 będziemy przeżywać bardzo ważne wydarzenie – kongregację dekanalną. W tym roku przypada ona w naszej parafii. Jest to spotkanie wszystkich kapłanów dekanatu na Mszy św. oraz na nabożeństwie za zmarłych kapłanów z naszego dekanatu, a także za wszystkich naszych bliskich zmarłych. Po części liturgicznej odbędzie się spotkanie kapłanów naszego dekanatu w celu sprawozdania całorocznej pracy duszpasterskiej i kwestii ekonomicznych w poszczególnych parafiach.