1. Na spotkanie z Chrystusem trzeba być przygotowanym. Zadajmy sobie  pytanie: czy jesteśmy gotowi stanąć przed Bogiem i zdać sprawę z naszego życia?
  2. Dzisiejsza ewangelia jest też dobrą okazją do tego, aby zatroszczyć się o naszych domowników, szczególnie starszych i chorych, wspierając ich w przystępowaniu do sakramentów. Może trzeba zaprosić kapłana do naszego domu z posługą sakramentalną.
  3. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich prześladowanych ze względu na Jezusa Chrystusa. Bóg zapłać dzisiaj złożone ofiary, które przeznaczone są dla prześladowanych chrześcijan.
  4. Dzisiaj zapraszamy po Mszy św. o godz.10.30 na spotkanie dotyczące Kościoła Prześladowanego i modlitwę uwielbienia. Dzisiaj o godz. 15.00 spotkanie Rady Parafialnej w plebani.
  5. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek
    – Pierwszych Polskich Męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; w piątek – św. Elżbietę Węgierską; a w sobotę – Karolinę Kózkównę.
  6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku.