1. Na pytanie, kto osiągnie zbawienie, dzisiejsza liturgia odpowiada Chrystusową przypowieścią o talentach: osiągnie je ten, kto wykorzystał i pomnożył talenty otrzymane od Boga. Czy ja wykorzystałem to, co dostałem w prezencie?
  2. Warto też zastanowić się, czy ja jestem przygotowany na spotkanie z moim Panem i Zbawicielem? Może warto postawić sobie pytanie, kiedy byłem ostatni raz u spowiedzi św.?
  3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w środę – św. Cecylię, w piątek – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i jego Towarzyszy.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiktora Wojciechowskiego i śp. Jana Graczyk. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
  6. Ofiary na tzw. wypominki składamy do końca listopada. Ofiary te przeznaczone są na tworzenie nowego cmentarza.
  7. W przyszłym tygodniu, w niedzielę 26 listopada br. przeżywać będziemy w naszej Parafii odpust ku czci św. Katarzyny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Spowiedź św. w sobotę od godz. 16.30 do 17.00 w Boluminku i w Dąbrowie. Po spowiedzi Msza św.
  8. Odpust również w Nawrze – w sobotę 25 listopada, suma o godz. 10.00.
  9. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych katolickich mediów – do słuchania Radia Maryja i oglądania Telewizji Trwam.