Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocy.

Niedziela, 06 Maj 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Wielkanocy.

1. Uroczystość Wniebowstąpienia została przeniesiona na przyszłą niedzielę. Uroczystość ta przypomina zakończenie ziemskiego życia Jezusa Chrystusa.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. Obecność obowiązkowa.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę nabożeństwa związane z dniami krzyżowymi, w czasie których modlimy się o dobre urodzaje i w intencji krajów głodujących.
  4. W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W piątek także spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. We wtorek, 8 maja, przeżywać będziemy uroczystość ku czci św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Jest to również rocznica zakończenia II wojny światowej w Dąbrowie zostanie odprawiona Msza św. o godz. 10.30 w intencji Ojczyzny oraz w intencji poległych i pomordowanych, a także o pokój na świecie. Tego dnia odpust parafialny w Ostromecku. Suma o godz. 18.00.
  7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy codziennie na spotkanie przygotowujące na godz. 18.00 do Boluminka.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna.
  9. Bardzo prosimy o dokonanie wpłaty na pielgrzymkę do Medjugorie do przyszłej niedzieli.
  10. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Mieczysław Krzemiński z ul. Targowej. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.