1. Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypomina nam, że nasza ojczyzna jest w niebie. Pan Jezus po wypełnieniu zbawczego planu wraca do domu Ojca, wskazując nam kierunek naszego życia.
  2. Zachęcamy i zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie w naszych świątyniach.
  3. Zapraszamy na spotkanie rodziców i opiekunów dzieci przystępujących do I Komunii św. jutro, tj. w poniedziałek po Mszy św. wieczornej
    i nabożeństwie majowym w Boluminku.
  4. W środę, 16-tego dnia miesiąca, zapraszamy na Apel do Dąbrowy na godz. 21.00.
  5. W sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego przypominająca nam o modlitewnym czuwaniu Najświętszej Maryi Panny z Apostołami w Wieczerniku. Zachęcamy także do naszego czuwania przed tą uroczystością.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, popularnie zwana Zielonymi Świątkami. Tego dnia w naszej parafii przeżywać będziemy również drugą uroczystość – przystąpienie dzieci do I Komunii św. Uroczysta Msza św. o godz. 10.00 w Boluminku. Pozostałe Msze św. o godz. 7.00 w Dąbrowie i o godz. 8.00 w Boluminku. Dzieci gromadzą się przed kościołem o godz. 9.45. Po południu zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.00. Spowiedź św. dzieci w sobotę, 19 maja w trzech grupach: o godz. 9.00, 10.00, 11.00. Natomiast spowiedź św. dorosłych w sobotę od godz. 16.00 do 16.30 w Boluminku. Sprzątanie kościoła oraz obejścia i parkingu w piątek od godz. 16.00. Ostatnia próba dzieci w czwartek o godz. 18.00.
  7. Dzisiaj kolekta specjalna.
  8. Jeśli chodzi o powiększenie cmentarza, to jesteśmy jeszcze na etapie realizowania formalności związanych z zatwierdzeniem przewidzianej działki oraz drogi dojazdowej.