1. „Kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką” – to stwierdzenie zaczerpnięte z dzisiejszej ewangelii stawia przed nami zasadnicze pytanie, czy ja należę do rodziny Chrystusowej? Bo jeżeli należę do tej rodziny, to podporządkowuje się woli Bożej i ją wypełniam w swoim życiu.
  2. W tym tygodniu, w czwartek o godz. 18.00 przeżywać będziemy w naszej parafii bardzo ważną uroczystość – udzielenie sakramentu bierzmowania przez Ks. Bp Andrzeja Suskiego. Jest to wielkie przeżycie i święto dla całej parafii, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. Ostatnie próby kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Na dzisiejsze  spotkanie zapraszamy również świadków bierzmowania. Spowiedź św. dla przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania, świadków,  rodziców i rodziców chrzestnych oraz wszystkich chętnych w środę od godz. 17.00 do 17.30 w Boluminku i w Dąbrowie.
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy wspomnienia: w poniedziałek – św. Barnaby; w środę – św. Antoniego Padewskiego; w czwartek – bł. bp Michała Kozala.
  5. W sobotę, 16 czerwca zapraszamy na kolejny Apel Jasnogórski na godz. 21.00 do Dąbrowy.
  6. Dzisiaj kolekta specjalna – pragniemy podać do wiadomości, że konserwacja sklepienia w Dąbrowie będzie kontynuowana po remoncie dachu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zbigniewa Drążyka. Polećmy go miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
  8. Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie wieczorem po Mszach św. 
  9. Na stoliku wyłożone zostały nasze książki, w celu ich zamówienia. Chętnych prosimy, aby wpisywali się na listę.