1. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Liturgia dnia dzisiejszego przypomina nam o przynależności
    do Chrystusa, który przez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie uczynił nas dziećmi jednego Ojca, a jednocześnie swoim królestwem.
  2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Suma o godz. 12.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w piątek – św. Andrzeja Apostoła, natomiast w sobotę obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca
    i uczestniczymy w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. Za tydzień I niedziela Adwentu i rozpoczniemy nowy rok liturgiczny w Kościele Katolickim.
  5. W okresie wakacyjnym planujemy zorganizować dla naszych ministrantów i lektorów wyjazd wakacyjny. Dlatego pragniemy prosić wszystkich o wsparcie dla tej inicjatywy i w przyszłą niedzielę zapraszamy do zakupu ozdób świątecznych, które wykonają ministranci i lektorzy i sami będą je sprzedawali po Mszach św. Już dzisiaj wyrażamy serdeczne Bóg zapłać każdemu za wsparcie naszej Liturgicznej Służby Ołtarza w tym wydarzeniu.