1. Dzisiejsza liturgia słowa przypomina nam, że Chrystus wysłał jeszcze innych uczniów, aby głosili słowo Boże. Czas wakacji jest dobra okazją do ewangelizacji przez każdego z nas.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli; w czwartek – święto św. Benedykta, patrona Europy; w piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w sobotę – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta.

3. Wyjazd dzieci i młodzieży do Zakopanego w dniu 10 lipca o godz. 5.00 sprzed kościoła w Boluminku i o godz. 5.05 z parkingu przy szkole w Dąbrowie. Natomiast wycieczka do Gdyni odbędzie się 19 lipca; o godz. 5.30 Msza św. w Boluminku dla chętnych; wyjazd o godz. 5.50 sprzed kościoła w Boluminku i o godz. 5.55 z parkingu przy szkole w Dąbrowie. Bardzo prosimy o punktualne przybycie.

4. Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Patryk Krzemiński, st. wolnego, zam. w Prądkach

Patrycja Kozioł, st. wolnego, zam. w Boluminku / zapowiedzi II