Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

Niedziela, 06 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

1. Trwamy w okresie liturgicznym zwanym Adwentem, w którym przygotowujemy się do świąt narodzenia Jezusa Chrystusa. Nabożeństwem związanym z tym okresem liturgicznym są roraty, na które bardzo serdecznie zapraszamy.

2. W tym tygodniu we wtorek w liturgii będziemy przeżywać uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ponadto w tym tygodniu wspominać będziemy: w poniedziałek – św. Łucję i św. Ambrożego; w środę – św. Jana Diego; w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Loretańską; w piątek – św. Damazego; w sobotę – Matkę Bożą z Guadalupe.

3. Zechciejmy przez zakup świec „Caritas” wesprzeć „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

4. Dzisiaj na Mszach św. nastąpi poświęcenie opłatków, które będzie można nabyć w stałych miejscach, jak w poprzednie laty.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Witek. Polećmy go Bożemu miłosierdziu w naszych modlitwach.