1. Kolejna niedziela wielkanocna uobecnia nam najważniejsze wydarzenia zbawcze, jakim była męka, śmierci i zmartwychwstania. Te wydarzenia mobilizują nas do ożywienia wiary, a jednocześnie do świadczenia o dziele zbawczym Jezusa Chrystusa.

2. Człowiek może się nawrócić i otrzymać odpuszczenia grzechów jedynie w imię Jezusa Chrystusa; czy jest w nas wystarczająca wiara w naszego Pana
i Zbawiciela, aby się nawrócić i otrzymać odpuszczenie grzechów?

3. Bardzo prosimy o zaopatrywanie się w maseczki wyłożone na stoliku pod chórem. Otrzymaliśmy również do rozprowadzenia płyn dezynfekcyjny, w związku z czym prosimy o przyniesienie butelek do kościoła i będziemy
w kruchcie rozlewać.

4. Dziękujemy bardzo p. Zdzisławowi Bukowskiemu za porządki w obejściu plebanii. Serdeczne Bóg zapłać!

5. W przyszłą niedzielę odpust w naszej parafii ku czci św. Wojciecha. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00 w Boluminku przez Księdza prałata Sławomira Odera, który był m. in. postulatorem procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego św. Jana Pawła II. Ksiądz sumista również wygłosi kazanie na wszystkich Mszach świętych.

6. Spowiedź św. przed odpustem w najbliższą sobotę przed Mszami św.

7. Dzisiaj zbiórka na cele dobroczynne.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Henryka Grabowskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu w naszych modlitwach.