1. Kim jest dla mnie Jezus Chrystus? To pytanie staje u początku świadomego życia w wierze, na nie musi sobie odpowiedzieć każdy sam. Jeżeli jest moim Panem i Zbawicielem, to idąc przez życie będę szedł za Chrystusem.

2. W piętek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do wspólnotowego odmawiania różańca zarówno w domach – we wspólnocie rodzinnej, jak i w świątyniach – we wspólnocie parafialnej. Nabożeństwa różańcowe odprawiane będą w łączności z Mszami świętymi – w Boluminku o godz. 16.00; w Dąbrowie o godz. 17.30.

3. Od jutra Msze św. w zwykłe dni w Boluminku o godz. 16.00.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo; we wtorek – św. Wacława; w środę – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w czwartek – św. Hieronima; w piątek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus; w sobotę – Świętych Aniołów Stróżów.

5. W tym tygodniu także pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami. W piątek pół godziny przed Mszami św. adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. W sobotę odwiedzimy chorych.

6. Od 1 października w polskich kinach można oglądać znakomity fabularny film pt. „Fatima”, opowiadający historię objawień Matki Bożej. Ta hollywoodzka produkcja w opinii wielu jest najlepszą w historii ekranizacją wydarzeń fatimskich. Gorąco zachęcamy, by – najlepiej rodzinnie – zaplanować wyjście do kina na ten wartościowy film.

7. Dzisiaj odpust parafialny ku czci św. Michała w Grzybnie. Suma odpustowa o godz. 12.00.

8. Informujemy, że spotkanie z młodzieżą klas I Szkoły Ponadpodstawowej i starszą, pragnącą przyjąć sakrament bierzmowania, będzie miało miejsce w niedzielę, 3 października po Mszy św. o godz. 12. 00 w Boluminku. Natomiast spotkanie z rodzicami dzieci klas III, które pragną przystąpić w przyszłym roku do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę, 10 października, także po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku.