Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą

Niedziela, 10 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą

1. Nauczycielu, co mam czynić, aby osiągnąć zbawienie? To pytanie powinno nam nieustannie towarzyszyć. Ważne jednak jest, aby nie było to tylko pytanie retoryczne, ale abyśmy wskazania Jezusa potraktowali poważnie i realizowali je na co dzień w naszym życiu.

2. Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Tradycyjnie jak, co roku, po Mszy św. zbierane są ofiary do puszek na stypendia dla ubogiej, a uzdolnionej młodzieży. Bóg zapłać za te ofiary.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę – bł. Honorata Koźmińskiego; w piątek – św. Teresę od Jezusa; w sobotę – św. Jadwigę Śląską.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, a także do odmawiania różańca w naszych domach.

5. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które w naszej parafii, w przyszłym roku, pragną przystąpić do I Komunii św.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Tydzień Misyjny. Kolekta w niedzielę 17 października przeznaczona będzie na cele misyjne.

7. W przyszłą niedzielę także odpust w kościele filialnym w Kończewicach ku czci św. Jana Pawła II – suma o godz. 12.00.

7. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Patryk Sikora, st. wolnego, Boluminek

Aleksandra Śliwińska, st. wolnego, Toruń / zapow. II