1. „Panie żebym przejrzał” – to wołanie człowieka niewidomego powinno być również i naszym wołaniem. Potrzeba bowiem, abyśmy idąc przez życie patrzyli na nie oczyma wiary i według tej wiary żyli.

2. W tym tygodniu w liturgii przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Z racji zbliżającego się Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, pamiętajmy o modlitwie w intencji zmarłych bliskich naszemu sercu. Tych, którzy chcą, aby również w parafii modlono się za zmarłych z ich rodzin, zachęcamy do przynoszenia wypominek. W uroczystość Wszystkich Świętych nastąpi poświęcenie nowego cmentarza.

4. Do podziękowań za włączenie się w postawienie ogrodzenia nowego cmentarza pragniemy dołączyć jeszcze podziękowanie panu Zdzisławowi Bukowskiemu za ofiarowanie siatki i słupków na ostatnią część ogrodzenia. Serdeczne Bóg zapłać!

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w najbliższy wtorek, 26 października, po Mszy św. o godz. 17.30 w Dąbrowie. Jednocześnie zapraszamy na to spotkanie chłopców, którzy pragną służyć przy ołtarzu Pana Jezusa i chcą wstąpić do grona ministrantów.

6. Serdecznie dziękujemy państwu Adamskim z Janowa za ofiarowane kwiaty do naszych kościołów na Uroczystość Wszystkich Świętych. Serdecznie polecamy tą firmę.