Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu

Niedziela, 02 Styczeń 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu

1. Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli przedstawia nam Narodzenie Pana Jezusa jako Słowo, które wypowiada do człowieka. Otwórzmy serca na to Słowo, przyjmijmy je i realizujmy na co dzień w swoim życiu.

2. W czwartek (6.01.) Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwane świętem Trzech Króli. W tym dniu modlimy się w intencji misji, poświęcamy kredę i kadzidło. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na misje. Błogosławione będą kreda i kadzidło – pod chórem można nabyć komplecik – kreda, kadzidło i węgielek.

3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Barbarę Głowacką; jutro pogrzeb śp. Krystyny Chruściel. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. nabożeństwo przy żłóbku. Serdecznie zapraszamy dzieci, szczególnie najmłodsze, do prezentacji kolęd lub wierszyków.

5. W przyszłym tygodniu podamy duszpasterskie podsumowanie minionego roku, dotyczące naszej parafii.

3. Od jutra odprawiane będą Msze św. z nabożeństwem i błogosławieństwem kolędowym – w Boluminku o godz. 16.00 i w Dąbrowie o 17.30. Ofiary złożone |z tej okazji przeznaczone będą na czekające nas inwestycje parafialne.