Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą

Niedziela, 23 Październik 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XXX Niedzielę zwykłą

1. Kontynuując rozważania o modlitwie, Pan Jezus pokazuje nam w dzisiejszej ewangelii, że wysłuchuje modlitwy skruszonego grzesznika. Czy my jednak jesteśmy gotowi uznać swoje grzechy i słabości, aby modlić się jak skruszony grzesznik?

2. Dziś w Kościele przeżywamy Niedzielę Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny, w tym czasie podejmujmy modlitwę zarówno w intencji tych, którzy głoszą słowo Boże, jak i tych, na glebę serc których jest słowo zasiewane. Wesprzyjmy też dzieło misyjne Kościoła naszymi ofiarami.

3. W piątek w liturgii będziemy obchodzić święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W czwartek rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary. Cieszymy się bardzo, że są chętni, aby skorzystać z tego rodzaju formacji i bliżej każdego dnia trwać przy Bożej Miłości. Jeszcze w najbliższy czwartek mogą zgłosić się osoby chętne do udziału w tym seminarium. Dlatego zapraszamy wszystkich w czwartek na Mszę św. o godz. 17.30 w Dąbrowie i na spotkanie, które poprowadzi Wspólnota charyzmatyczna „Ogród chwały” z Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe.